"Verba volant, scripta manent"
Söz uçar, yazı kalır

Yasal Uyarı

Bu site Türkiye Barolar Birliği'nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kuralları'na tabidir. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği, reklam iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu web sitesine link yaratmak yasaktır.

Sitemizde yer alan bilgiler hukuki mütalaa veya tavsiye değildir. Büromuz bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve yayınlara dayanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez.

Bu web sitesi ve içeriği sadece hukuk büromuzun halihazırdaki müvekkilleri, büromuza iş başvurusu yapmayı düşünenler için hazırlanmıştır. Web sitemiz ve sitede yer alan bilgiler, hukuki mütalaa verilmesi ya da avukatlık ilişkisi kurulması için bir davet veya öneri kesinlikle değildir.

Çalışma şartlarımız hakkında mutabakat sağlanarak işin kabul edildiği tarafımızdan açıkça beyan edilmediği sürece bu site vasıtasıyla Büromuzla irtibat kurulması, hukuki hizmet talep edilmesi veya hukuki işlem talimatı verilmesi Büromuz ile avukat - müvekkil ilişkisi kurmaz.

Sitemizde yer alan ve sitenin tasarımında kullanılan metinler ile site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları büromuza aittir. İzin verildiği ölçüde suretleri bu siteden edinilebilir. İzinsiz olarak tamamen veya kısmen iktibas edilemez, çoğaltılamaz ve başka bir yerde yayınlanamaz ve dağıtılamaz.